O NÁS
O NÁS

Dovoľte mi aby som Vám predstavil firmu Unihouse, s.r.o.

Firma Unihouse, s.r.o. je na trhu síce krátko, ale s bohatými skúsenosťami z predchádzajúcich činností kde sme pôsobili. Vznikli sme spojením firiem, ktoré sa zaoberali predajom náradia a športových potrieb.Momentálne sa zaoberáme internetovým predajom a priamym predajom športových potrieb, profesionálneho náradia a zdravotníckych potrieb.

Založením firmy Unihouse, s.r.o. sme sa stali zároveň oficiálnym distribútorom kvalitnej športovej značky Garlando na Slovensku, ktorá sa špecializuje mimo iné výrobou domácich, ale aj profesionálnych stolných futbalov kde sa môžeme pýšiť aj svetoznámou radou špičkových modelov, ktoré spĺňajú všetky parametre pre oficiálne celosvetové turnaje vrátane majstrovstiev sveta.

Vďaka naším skúsenostiam a poznaním trhu sme sa v roku 2010 stali aj oficiálnym distributérom značky PROYASPORT na Slovensku. Táto značka prináša na Slovenský trh mimo iné aj kvalitné biliardové stoly za bezkonkurenčné ceny. Uvedomujeme si, že s týmito biliardovými stolmi nedokážeme konkurovať svetoznámym značkám, ale pre bežného spotrebiteľa do domácnosti je to optimálne riešenie za rozumnú cenu. Firma PROYASPORT sa neustále snaží o to, aby zákazníkmal za rozumnú cenu eleganciu v čo najväčšej kvalite a to im aj dokonale vychádza. Napokon, samotný zákazník je zrkadlom výsledku tejto značky.

V roku 2011 sme sa stali oficiálnym distribútorom značky MASSMEDIC pre Slovensko. Predstavujeme Vám kvalitné masážne pomôcky, ktoré si môže dovoliť už naozaj každý bežný zákazník. Táto značka je síce na Slovenskom trhu nová, ale vo svete má bohaté skúsenosti v tejto oblasti a so svojim dlhoročným vývinom dospela k vysokej kvalite. Tieto isté produkty sa pod iným obchodným názvom výborne predávajú v USA, Kanade aj iných krajinách.

Dnes sa tieto produkty tešia neustále narastajúcemu počtu zákazníkov.

Radi Vás uvítame na nami prevádzkovaných stránkach www.proyasport.sk, www.garlando.sk, www.sportino.sk, www.masaznekresla.com, www.taebo.sk, www.kvalitnenaradie.sk, www.carolus.sk

Našim mottom je spokojnosť zákazníka na prvom mieste a robíme všetko pre to, aby to tak aj naďalej zostalo.

 

 

 

 

Tvoríme tím, ktorý vie čo predáva!

 

 

 

Veľa zdravia, pohody a relaxu Vám prajú

 

 

Tomáš Sabolčák a Stanislav Čaklovič

(konatelia spoločnosti Unihouse, s.r.o.)

NjdlZDU1